Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Barkács, tuning, sajátkezűleg!

TÉMA: Tranzisztoros erősítők

Tranzisztoros erősítők 2018 jún. 05 06:44 #76446

• Happy89
  • Happy89 profilkép
  • nocsak nocsak
  • Köszönetek száma: 1
Köszönöm! Ezek már egész elfogadhatóak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Tranzisztoros erősítők 2018 jún. 03 10:58 #76438

• dixie chicken
  • dixie chicken profilkép
  • fórumtag
  • Köszönetek száma: 72
Happy89 beküldte:
Sziasztok!

Amennyiben van még itt olyan ember, aki építget erősítőt, tőle kérdezném, hogy ő honnan rendel magának pofás dobozt magábak? Csinálja azt is, vagy készen szerzi be? Úgy látom kínában foglalkoznak dobozok készítésével, kellően szépek is, de a onnan a posta+vám esetenként annyiba, vagy többe kerül, mint maga a doboz. Eu-n belül két helyet találtam, ahonnan nekem megfelelő minőségű, kinézetű dobozt lehetne rendelni (diyaudiostore, audiophonics), de ezek nekem nagyon drágának tűnnek. Mit gondoltok, honnan lehetne budget, jól kinéző dobozt rendelni? Véleményetek szerint miért nincs több forrás Eu-n belül? Nem megy annyira a diy piac? Nem éri meg ezzel foglalkozni?

www.modushop.biz/site/index.php?route=common/home

Tranzisztoros erősítők 2018 jún. 01 21:41 #76432

• marky
  • marky profilkép
  • nocsak nocsak
  • Kedvencem a kazetta... ezzel kezdtem.
  • Köszönetek száma: 19
Ezt írta ő is...

Tranzisztoros erősítők 2018 jún. 01 13:18 #76429

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
  • Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
  • Köszönetek száma: 863
Én valami gyártóval beszélgetnék az ügyben... De tudtommal egy jó doboz nem olcsó.
Az üres kalász fent hordja a fejét.... a teli meghajol.
Tehát....
Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Mark Twain)

Tranzisztoros erősítők 2018 jún. 01 08:34 #76427

• Happy89
  • Happy89 profilkép
  • nocsak nocsak
  • Köszönetek száma: 1
Sziasztok!

Amennyiben van még itt olyan ember, aki építget erősítőt, tőle kérdezném, hogy ő honnan rendel magának pofás dobozt magábak? Csinálja azt is, vagy készen szerzi be? Úgy látom kínában foglalkoznak dobozok készítésével, kellően szépek is, de a onnan a posta+vám esetenként annyiba, vagy többe kerül, mint maga a doboz. Eu-n belül két helyet találtam, ahonnan nekem megfelelő minőségű, kinézetű dobozt lehetne rendelni (diyaudiostore, audiophonics), de ezek nekem nagyon drágának tűnnek. Mit gondoltok, honnan lehetne budget, jól kinéző dobozt rendelni? Véleményetek szerint miért nincs több forrás Eu-n belül? Nem megy annyira a diy piac? Nem éri meg ezzel foglalkozni?

Tranzisztoros erősítők 2013 máj. 30 06:59 #49929

• otlm
  • otlm profilkép
  • érdeklődő
Sikerült véglegesre bedobozolni a mérőerősítőmet.
Került bele egy mikrofon erősítő is(oldalsó csatik)hogy ezt se kelljen külső egységként felépíteni. A mikrofon bemenet kapcsolóval monósítható, egy másikkal pedig monitorozni lehet az egyik bemeneti csatornára. Kimeneti jack aljzat is került rá, ha csak a sz.géphez akarok csatlakozni, vagy esetleg más külső eszközhöz.
A tunert és a számítógépet szoktam róla hallgatni, sztereó lévén, akkor amikor éppen nem mérek vele. Nincs rossz hangja, bár nyilván a csöves OTL-t meg sem közelíti, viszont egyszerű, rugalmas és ronda :)
A külsőségek nem kerültek fel a fontos szempontok listájára, ez elsődlegesen egy műszer.
A képességei igen jónak mondhatók, 0,01% alatti torzítás teljes kivezérlésen is, 1Hz-50kHz szávszélesség, 2*250W/8R teljesítmény. Az erősítő a TI egyik legújabb és legjobb minőségű FET-meghajtó chipjére épül. Igen alacsony költségvetésből készült el, javarészt elfekvő alkatrészekből.

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Moderátorok: fzs1, Indy
Oldal elkészítésének ideje: 0.317 másodperc